Hangi cep telefonunu kullanıyorsunuz ve neden?

Asibey

Polat Alemdar
Vip Kullanıcı

Çünkü; Benim bütün teknolojik ihtiyaçlarımı karşılıyor :cool: Fotoğraf ve Görüntü kalitesi çok iyi. Bir bilgisayardan farkı yok Ram ve Bellek açısından muhteşem.

kaygusuzu

MH Yönetici
Benimki Samsung Galaxy S 3.Bu telefonu anroid,işlemcisinin hızlı,ekranının inç olarak büyük olması ve de çeşitli teknolojik ihtiyaçlarımı karşılamak için kullanıyorum.Gayet memnunum.Artı iphone ve de nokia lumia 920' a göre birçok özelliğinde üstün olduğunu söylemeden geçemeyeceğim:)Yeni telefon alacaklara tavsiye ederim.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

HTC One S
Telefonu almdan önce arastırdım s3 ve One X bana gore cok buyuk 4.8 bu daha ıdeal boyutlarda Teknolojık olarak işime yarıyor qHD Super Amoled ekran Htc nın en ınce telefonu android sistemi çekirdek işlemci hızı donma takılma yapmaması ve muzık ıcın tabıkı Beats Audıo teknolojısını kullanılması telefonu aldıktan sonra zaten kulaklık aldım
:13::13:

Kønstantinє

Vip Kullanıcı

HTC ONE S

NOCTUM'unda deiği gibi incelik , hız , işlemci , kamera ve ses anlamında fazlasıyla tatmin edici.Özellikle 1,5 Ghz hızındaki Snapdragon (S4) işlemci çok yeni bi işlemci ve işini en iyi yapanlardan.
Kulaklık sesi mükemmel ve akıllı telefonlar arasında htc nin en ince telefonu.
Beats audio teknolojisi yazılımsal olsa bile kulaklık sesinde mükemmel verimlilik sağlıyor.
Kısacası hem görsellik hem hız hemde donanımsal olarak One S Süper bi cihaz.
Akıllı Telefon Alacaklar Bir Bayi Çalışanı Olarak Herkese Tavsiye Ederim :)

Phoebus

MH Yönetici
iPhone 4s kullanıyorum ben de ama aldığımdan beri dertleri bitmedi. Önce home tuşu sorun çıkardı. Basmamaya başladı. Servise gitti geldi. iOS 6 çıktığında güncelleme yaparken hata verdi ve 5e de geri dönemedim. Tekrar servise gönderdim, halledip gönderdiler. Şimdi de power tuşu biraz içeri kaçtı sanki. Çalışmasında sorun yok ama bir süre sonra o da basmamaya başlar. Eğer bir daha servise giderse değişim bile talep etmeyeceğim. Paramı iade isteyip başka bir şey alacağım. Tabii verirlerse. Bin dereden su getirirler. Tüketici mahkemesine kadar gider bu iş. Turkcell-Genpa ile almıştım ama uzak durun bence. Hiç memnun değilim.

iPhone 4s kullanıyorum ben de ama aldığımdan beri dertleri bitmedi. Önce home tuşu sorun çıkardı. Basmamaya başladı. Servise gitti geldi. iOS 6 çıktığında güncelleme yaparken hata verdi ve 5e de geri dönemedim. Tekrar servise gönderdim, halledip gönderdiler. Şimdi de power tuşu biraz içeri kaçtı sanki. Çalışmasında sorun yok ama bir süre sonra o da basmamaya başlar. Eğer bir daha servise giderse değişim bile talep etmeyeceğim. Paramı iade isteyip başka bir şey alacağım. Tabii verirlerse. Bin dereden su getirirler. Tüketici mahkemesine kadar gider bu iş. Turkcell-Genpa ile almıştım ama uzak durun bence. Hiç memnun değilim.
Iphonenin son serisinde yani 5 kullananlar arasindada buna benzer problemlerden sikayetci olan arkadaslar var ve cogu tekrar iade ederek cogunlukla Samsung Galakxy Note gecis yaptilar..Simdilik herhangi bir sikayetim yok insda olmaz :)

Phoebus

MH Yönetici
Iphonenin son serisinde yani 5 kullananlar arasindada buna benzer problemlerden sikayetci olan arkadaslar var ve cogu tekrar iade ederek cogunlukla Samsung Galakxy Note gecis yaptilar..Simdilik herhangi bir sikayetim yok insda olmaz :)
Galaxy Note 2 çok kaba geliyor gözüme. Telefondan çok tablet bilgisayar gibi duruyor. Samsung modellerini pek bilmiyorum ama note 2 kalitesinde daha ufak ekran bir model geliyormuş sanırım. Onu düşünebilirim. Ama önce elimdeki beladan kurtulmam lazım :)

Asibey

Polat Alemdar
Vip Kullanıcı
Galaxy Note 2 çok kaba geliyor gözüme. Telefondan çok tablet bilgisayar gibi duruyor. Samsung modellerini pek bilmiyorum ama note 2 kalitesinde daha ufak ekran bir model geliyormuş sanırım. Onu düşünebilirim. Ama önce elimdeki beladan kurtulmam lazım :)
Ben kullanıyorum emin ol hem bilgisayar hemde süper bir performans cihazı. Göründüğü gibi değil gerçekten tavsiye ederim. Telefonu elinize aldığınızda bunu anlarsınız. Bende ilk aldığımda kamyon gibi telefon demiştim :13: ama alışınca emin ol aslında çokta geniş değilmiş diceksiniz :) Şu anda Samsung serisinin en hızlı telefonu ayrıca tabletide çıktı :D